Psikoloji Günleri II Gerçekleştirildi

Üniversitemizin geçen yıl ilkini düzenlediği Psikoloji Günleri’nin ikincisi Biyopsikososyal Bir Varlık olarak “İnsan” başlığıyla 16 Nisan’da başladı.

Psikoloji Günleri’nin açılış konuşmasını yapan Psikoloji Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Gaye Saltukoğlu, etkinliğin gerçekleşmesinde katkıda bulunanlara teşekkürlerini iletti. Ardından kürsüye çıkan Rektörümüz Prof. Dr. Musa Duman, bu tarz çalışmaları gerçekleştiren öğrencileri ve destekleyen akademisyenleri takdirle andığını ifade etti.

Farklı üniversitelerden psikolog adaylarının yoğun katılımıyla gerçekleşen Psikoloji Günleri’nin ilk oturumunda, Uzm. Klinik Psk. Ferhat Jak İçöz - Varoluşçu Psikoterapilere Giriş, Dr. Mustafa Ulusoy - Muhayyile Olmasaydı Kaygı Duyar Mıydık? Doç. Dr. Hülya Yükseloğlu - Multidisipliner Bir Yaklaşım: “Adli Bilimlere Psikolojik Bakış”,  Yrd. Doç. Dr. Gaye Saltukoğlu ve Doç. Dr. H. Ercan Özmen - Sporda ve Ailede Şiddet, Uzm. Psk. Özlem Kandemir Çelik - Bağımlılıklar: “Önleme ya da Önleyememe İşte Bütün Mesele Bu!” başlıklarında sunumlarını gerçekleştirdiler.

FSMVÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı © 2017